Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uplynulé akce

 

Neděle 8.5.2011: airsoft Vesecko

Opakování noční akce ve dne a s tou úpravou, že se nebudou sbírat předměty. Refreshe jsou stejný, zabírání přídavných refreshů zůstává.

Proti tým bude minimálně 6-10 lidí. Další účast neznámá :) DEVGRU se účastní.

 

Parkovat se bude zde:  maps.google.cz/maps

Herní mapa zde: img805.imageshack.us/img805/6222/mapafinal.jpg

Kompletní scénář zde: www.uloz.to/8661536/nocni-airsoft-turnov-vesecko-pdf

 

 

 

8.1.2011: STALINGRAD 2011

 

Čurna se zúčastnila.

 

Pátek 24.12.: tradiční Vánoční soft

Na Vánoce se nás sešlo celkem 7. Bylo sice mokro a chvíli i pršelo (mokré HOPy), ale stejně jsme si dobře zahráli...

 

Neděle 7.11.2010

  Zahráli jsme si v zahradnictví. z Čurny jsme byli pouze 2, avšak jako zázrakem přijel Airsoft Team of Determined ze Semil, tak nás nakonec bylo 8. I přes vytrvalý déšť jsme si celkem pěkně a klidně zahráli. Fotky z akce jsou zde.

 

Sobota 16.10.2010: Airsoftopen 2010

  Vyrazili jsme na modernizovaný BigCombat pořádaný týmem SKWAT v Ralsku. Obecně vzato se akce povedla - naše strana sesbírala všechny krabičky a tak jsme vyhráli. Ovšem technická stránka akce byla špatná - porouchalo se nám cca 5 zbraní (hlavně MP5tky), takže to bylo celé takové nemastné neslané. Ale akce jako taková byla bez problému.

 

Neděle 20.6.2010

  Zahráli jsme si v úplně zarostlém zahradnictví. Kopřivy vysoké asi 1.70m atp. Bylo nás zhruba 10 a někdo snad má i fotky, ale ke mně se ještě nedostaly...

 

 

Sobota 8.5.2010: Válka gangů IV

Exkluzivně pro Vítka :)

  Vypravili jsme se na Válku Gangů IV, kterou pořádal tým SKWAT v AS areálu Nový Dvůr. Čurna hrála za stranu DEA (žlutí) proti gangu La Skwatadora (červení). Přijelo nás 11 z Čurny a paralelně s námi přijel i tým SOG Líšný. Celkově se akce účastnilo více než 200 lidí. Můj subjektivní názor na akci je velmi pozitivní. Zahráli jsme si myslím slušně (až na slepá místa, kdy červených ubývalo domů, protože je asi nebavilo prohrávání). Náš tým splnil všechny úkoly v časovém limitu a vyhráli jsme na plné čáře. Ke svým domovům jsme se unaveni rozjeli v 18:00, kdy akce končila...

 

Fotky najdete ve fotogalerii.

 

 

Neděle 4.4.2010

  Hráli jsme na Vesecku v lese. Nebylo nás příliš moc - 4 na 3. Zbraně s námi diskutovaly (Gadova se sekala skoro pořád, atp.), ale i přesto jsme si celkem slušně zaběhali a zastříleli...

 

Neděle 28.3.2010: První jarní akce

  První jarní airsoft se povedl. Hráli jsme v zahradnictví. Sešlo se nás zhruba 7 - což není moc - ale na zahradnictví to bohatě stačilo.

 

24.12.2009: Vánoční softění

  Vánoční soft se povedl - papírový Santa s lehce německými rysy (typický knírek) byl zabit. Díky tomu mohl nerušeně pracovat Ježíšek a všichni byli spokojení...

 

Neděle 13.12.2009

  Hráli jsme v lomu ve Smrčí. Sešlo se nás celkem 12 a zima tedy byla pořádná - teploměry v autech naměřily -4°C...

 

Sobota 31.10.2009: Big Combat 2009

  Vyrazili jsme na největší airsoftovou akci v ČR, která letos nakonec největší nebyla. Zúčastnilo se zhruba 500 hráčů. Část týmu přijela už v pátek s tím, že přespí, a celý večer se věnovala kulturnm činnostem. Ráno se sjel i zbytek týmu. Každý změřil svou zbraň a mohlo se jít hrát. V beznadějné situaci kropičů se Čurna snažila alespoň trochu taktizovat a nebylo to na škodu. Každý si údajně dobře zahrál a akce se tudíž podle nás povedla. Po akci se celá Čurna přesunula do čajovny, kde odpočívala a diskutovala... Smolda byl na této akci jako fotograf a fotky nahrál sem.

 

středeční Čurna porady

  Každou středu se Čurna slézá v čajovně, kde řeší týmovou taktiku a obtěžuje obsluhu čajovny svými přáními :D

 

Pondělí 6.7.2009

  Hráli jsme v lesích na Vesecku v počtu 18 lidí. Děkujeme za účast kolegům z Líšného i návštěvníkům z Hradce Králové - i ty dvě hry s Vámi stály za to, byť byly plné nedorozumnění :-)

 

Neděle 21.6.2009

  Velká scénářová akce proti týmu špéry (Mercenaries). Nebudu zde popisovat průběh, můj popis by nebyl objektivní :) když se podíváte do diskuze, zjistíte názory lidí na akci a obrázek si již uděláte sami :) Fotky najdete ve fotoalbu, jsou tam zatím od Maxe (nevím, jestli někdo jiný ještě fotil, kdyžtak dodejte mě - Smoldovi).

 

Neděle 31.5.2009

  Hrálo se v zahradnictví.

 

Neděle 24.5.2009: Ralsko

  Vydali jsme se do bývalého vojenského prostoru Ralsko. Sešlo se nás zhruba 10. Hráli jsme v různých starých budovách, různě členitém terénu a prošli jsme menší kus prostoru. Akce se opravdu podařila. Lidský faktor nezklamal - když jsme viděli vodu, šli jsme jí dát co proto :D. V prostoru jsme potkali několik cyklistů a také pány od vojenských lesů. Myslím, že akce se opravdu velice povedla...

 

Pátek 8.5. - sobota 9.5.2009: Velká 24-hodinová akce

  V historii Čurny první námi organizovaná 24-hodinová akce. Hrálo se v celém areálu Vesecka, začátek byl v pátek odpoledne. Přijelo přs 20 lidí takže bylo lidí tak akorát na 3 týmy.

  V první hře o minomety bránil americký tým, ale minomety neubránil a český tým je zničil 3 minuty před koncem limitu, který byl 1.5 hodiny.

  Ve druhé hře se hrálo v kravně o rukojmího, který byl vyroben z kartonové krabice a byl v životní velikosti. Po dlouhém dobývání kravínu se americký tým spojil s českým a během několika minut objevil zajatce, kterého hlídal německý tým. Bohužel během osvobozování byl rukojmí zabit - tím pádem všichni prohráli. Posléze jsme se vydali do base campu a regenerovali svá těla - odpočívali a jedli. Hořel oheň, opékali se buřty (a taky jedno kuře :D:D).

  Po asi čvrthodinovém vydatném dešti a bouřce se vše uklidnilo, tak jsme se v ydali na noční hru. Hráči se rozdělili na dva týmy a hráli o vlajky. Bohužel jeden tým nevěděl kde má protivník vlajku, tudíž měl nevýhodu. Bloudící hráči po lese to nakonec vzdali a šli do tábora.

  Poté nastala volná zábava a utvrzování týmu jako celku, coč skončilo až ráno :D. Ráno se hrál scénář s vrtulníkem, ale hráli už jenom dva týmy z důvodu nedostatku hráčů...

  Závěrem celého shrnutí akce bych rád za všechny hráče vyjádříl vřelé díky Vítkovi s Petrem za přípravu celé akce, postavení base campu a celkovou organizaci. Myslím, že každý hráč si akci užil a je jenom otázkou času, kdy to celé zopakujeme...

 

Pátek 1.5. fotbal FK Čurna vs. FK Čestí bratři

  Jedna z neairsoftových akcí, kdy byla Čurna nemilosrdně poražena (3:7). Na odvetě se pracuje.

 

Neděle 25.4.2009

  Hrálo se v lese na Huse. Sešlo se nás celkem 10, prošli jsme asi 3 nebo 4 údolí. Ačkoliv dost silně foukal vítr, slušně jsme si zahráli...

 

Neděle 19.4.2009

  Hrálo se skoro už tradičně na Huse. Jenom těch lidí je tak nějak čím dál míň...

 

Sobota 11.4.2009

  Prozkoumávali jsme další části lesa na Huse. Většina teamu měla asi předvelikonoční kocovinu, proto nás hrálo jenom šest: Gadstorm, Evan, Scud, Jarda, Petr, Vojta. Sniper Scud si pochvaloval novou pružinu a tak jednu hru protáhl přes hodinu (úspěšně kličkoval mezi dávkami ze samopalů a na oplátku zase nám hvízdaly kuličky kolem hlavy). Končili jsme po 16 hodině a slušně jsme si to užili.

 

Neděle 5.4.2009

  Po poslední nedělní akci, na kterou dorazili pouze dva lidé jsme si zase jednou docela užili a vyrazili prozkoumávat lesy na Huse. Celkem se nás sešlo 9 včetně dvou sniperů a Katrana (SOG Líšný), a díky dobrému počasí to chvíli připomínalo něco jako "Čurna na dovolené" (doutníček, lehárko, ...)

 

Neděle 22.3.2009

  Hráli jsme na Vesecku v lesích...

  

Sobota 21.3.2009

  Hráli jsme v zahradnictví v počtu 9 lidí. Příliš se nedařilo, v poledne se jelo domů ...

 

 Neděle 8.3.2009

  Hráli jsme v lese u prasečáku na Huse...

 

Sobota 7.3.2009

  Hráli jsme v zahradnictví. Sešlo se nás 8, ale hrálo 6 (2 lidé odjeli dříve než přijeli další 2). Zahráli jsme si pěkně, počasí nám přálo - mraky se sice stahovaly celé dopoledne, ale nepršelo.