Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nač to zapírat,

řada našich akcí by nebyla tak skvělá, kdyby nebylo několika spřízněných okolních teamů. A je na čase je zde trochu představit!

 

SOG Líšný Náš nejoblíbenější team, bez jehož členů se již dnes prakticky neobejde žádná naše akce. V kuloárech se povídá, že SOG jednou přestane napodobovat skutečnou jednotku a splyne beze zbytku s Čurnou :-D

 

The Genaisers Jeden z novějších místních teamů a i když jich není mnoho, občas s nimi dáme nějakou hru.

 

Airsoft team of Determined Místní hráči, se kterými by mohla vzniknout dobrá spolupráce.

 

 7.fallschirmjäger regiment Turnov Jedna z místních jednotek. Hráči jsou děti (cca 11-15 let).  Jejich chování a způsob hry tomu odpovídá, aby se distancovali od svých některých členů, zkoušejí občas figurovat i pod jinými názvy. Jejich účast na našich akcích je nežádoucí.

 

 

Bundeswehr Kompanie Turnov Jeden z potenciálních partnerů pro uspořádání akce.

 

1.Svijanská Mnichovo Hradiště Sympatická jednotka, přinejmenším názvem.

 

Airsoftteam Mnichovo Hradiště Jeden z potenciálních partnerů pro uspořádání akce. Nicméně jejich webové stránky poněkud usnuly...

 

AS Team D.E.A.T.H. Dolní Bousov Jeden z potenciálních partnerů pro uspořádání akce. Mladší členové, takže to vypadá spíše na výjezd k nim.

 

Black Angels Mladá Boleslav Jeden z potenciálních partnerů pro uspořádání akce.

 

Rangers Jablonec S touto jednotkou si asi moc nezahrajeme, špička mezi airsoftovými oddíly, jedním z její velitelů je Jurchik.

 

Bundeswehr Regiment Osečná Jeden z potenciálních partnerů pro uspořádání akce.

 

Snad jenom... výčet okolních teamů zdaleka není konečný. Chybí zde spousta teamů z Jablonce, Liberce, České Lípy, Ralska, Tanvaldu, Jilemnice, ...  Otázkou je, kam až zasahuje "okolí" Turnova.