Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

Čajovnický Útvar Rychlého Nasazení

 

  Jsme parta lidí, točících se kolem čajovny v Turnově.

  Jednou jsme tak posedávali, kouřili vodnici a popíjeli pu-erh nebo nějakou podobnou lahůdku a někoho napadlo, jít si zahrát paintball. Akce na sebe nenechala dlouho čekat a 24.února 2008 jsme vyrazili bitvit do bývalých vojenských prostorů na Vesecko.

  Nějak nás to chytlo, ale ekonomická stránka věci silně omezila naše možnosti výzbroje (drahé a nespolehlivé zbraně, drahé střelivo a poněkud futuristický vzhled zbraní). Proto jsme přešli na podstatně levnější záležitost - airsoft.  Takže nyní se pohybujeme v okolí Turnova a konáme různé akce a také jezdíme na akce cizích týmů.

 

Obrazek

 

    Nutno podotknouti, že nenapododujeme žádnou armádu, jako většina týmů. Jsme čistě guerillas (občas nám tak místo Čurna říkají Al-Čajda, nebo Čurina - tj. vojáci Čuriňáci). Nemáme sjednocený maskáč ani žádné hodnosti, pouze velitele. Naše věkové rozdíly jsou velké (cca 16-45 let). Ovšem v každém věku je třeba rozum. Většina z nás je pacifisty a nemáme rádi válku a armádu, proto jsme se všichni kromě dvou lidí vyhnuli (za nás povinné) vojenské službě. Ale najdou se u nás i tací, kteří armády doslova "žerou".

 

 

  Stále přijímáme nové členy (viz kontakty, email adminovi - beznadějný kropiče neberem), neboť na pořádnou akci nás není nikdy dost!

  Pokud se k nám nechcete přímo přidat, ale jen si zahrát, tak určitě napište. A nevěřte všemu, co se o nás povídá, vždycky je to o lidech. Chcete-li s námi změřit síly a zkřížit zbraně nebo si jentak přátelsky zahrát, určitě nás kontaktujte a akci domluvíme a zorganizujeme (akce pořádáme skoro každý týden, takže sledujte stránky).

 

Obrazek

 

    V našem společném vlastnictví se nachází měřák rychlosti Guarder. Pokud máte zájem, není problém změřit u vaší zbraně úsťovou rychlost (fps, jouly) a kadenci. Manipulační poplatek činí 50,- Kč (ono není někdy na škodu ověřit si, že jste nekoupili zajíce v pytli).